Δήμος Αχαρνών Δήμος Αχαρνών / Municipality of Acharnes
  «… αφίκοντο ες Αχαρνάς χώρον μέγιστον της Αττικής των δήμων καλουμένων» (Θουκυδίδης Βιβλίο Β19)
Ελληνικά | English

Τίμησε Αθλητές, Αθλήτριες και Αθλητικούς Συλλόγους ο Δήμος Αχαρνών


 

Τη Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου 2018 ο Δήμος Αχαρνών βράβευσε και τίμησε τους Αθλητικούς Συλλόγους, τους Αθλητές και τις Αθλήτριες, για τις επιτυχίες και διακρίσεις τους κατά την αγωνιστική περίοδο 2017 - 2018 στην Ελλάδα και το εξωτερικό σε μια εξαίρετη και εορταστική εκδήλωση στην αίθουσα εκδηλώσεων στο Δημαρχείο Αχαρνών.

Τα Αθλητικά Αριστεία Δήμου Αχαρνών είναι ένας Αθλητικός και Πολιτιστικός θεσμός του Δήμου Αχαρνών που πρωτοξεκίνησε πριν από τρία χρόνια με πρωτοβουλία του Δημάρχου Αχαρνών, με στόχο την αναγνώριση των προσπαθειών και την ανάδειξη, των Αθλητών  και των Αθλητικών Σωματείων του Δήμου Αχαρνών.

Τιμώμενο πρόσωπο στην εκδήλωση Αθλητικά Αριστεία Δήμου Αχαρνών ήταν και φέτος η Ολυμπιονίκης Βούλα Παπαχρήστου για το Χρυσό Μετάλλιο στο ¶λμα εις Τριπλούν στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στο Βερολίνο με επίδοση 14,60 μέτρα, αλλά και ο Αθλητής  Αριστοτέλης Μακρής του Αθλητικού Σωματείου ΑμΕΑ "Τυρταίος"για την 1η θέση Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης ΑμΕΑ στο Ύπτιο και για την 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης ΑμΕΑ στο Ελεύθερο και το Πρόσθιο.

Ο Δήμαρχος Αχαρνών κ. Γιάννης Κασσαβός προλογίζοντας την εκδήλωση Αθλητικά Αριστεία Δήμου Αχαρνών 2018 στάθηκε στις καθημερινές προσπάθειες, αθλητών, συλλόγων και γονιών ώστε τα παιδιά να επιτύχουν προσωπικούς και συλλογικούς στόχους αναφέροντας ότι:
"Είναι δεδομένο ότι τα τιμώμενα πρόσωπα της σημερινής εκδήλωσης: οι Αθλητικοί Σύλλογοι, οι αθλήτριες και οι αθλητές, γνωρίζουν καλύτερα από όλους μας για τα αθλητικά ιδεώδη και ιδανικά.
Είναι μια "κατάκτησή"που την έχουν επιτύχει με την καθημερινή προπόνηση στους χώρους άθλησης.
Με την κούραση και  την επίπονη προσπάθεια. Με τα δάκρυα χαράς αλλά και λύπης που συνοδεύουν την επιτυχία ή την αποτυχία.
Με την καθοδήγηση των προπονητριών και προπονητών που εκτός από τεχνική, διδάσκουν και ήθος.  Με την υποστήριξη των γονιών τους.
Οι αθλήτριες και οι αθλητές που ιδρώνουν και κοπιάζουν είναι για όλους εμάς φωτεινά πρότυπα.
Είναι υποχρέωση μας, αλλά κυρίως είναι τιμή μας, να επιβραβεύουμε αθλήτριες και αθλητές που έχουν διακριθεί στο άθλημα τους και Συλλόγους που μέσα από συστηματική δουλειά έχουν επιτυχίες.
Η κοινωνία μας – ειδικά σε αυτές τις δύσκολες περιόδους – έχει ανάγκη από τα υγιή πρότυπα των αθλητών".

Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν Αντιδήμαρχοι, Πρόεδροι Νομικών Προσώπων και Δημοτικοί Σύμβουλοι του Δήμου Αχαρνών, οι οποίοι είχαν την ευκαιρία να βραβεύσουν και να συγχαρούν τους Αθλητές και τις Αθλήτριες του Δήμου Αχαρνών.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι Αθλητές και Αθλήτριες που βραβεύτηκαν είναι οι εξής:

Ολυμπιονίκης Παρασκευή Παπαχρήστου

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Α.Με.Α "ΤΥΡΤΑΙΟΣ "ΙΛΙΟΝ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΜΕΑ S14)

ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΤΟΥ

1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 100μ. ΥΠΤΙΟ

3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 100 μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ

3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 100 μ. ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΩΦΩΝ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΤΟΥ:

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΣΤΑ 50 Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

2ος ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2011 – ΚΟΙΜΠΡΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ Ασημένιο μετάλλιο

22οι Ολυμπιακοί Αγώνες Κωφών,  ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ, 6η θέση

23οι Ολυμπιακοί Αγώνες Κωφών, ΣΑΜΨΟΥΝΤΑ ΤΟΥΡΚΙΑ, 12η θέση

 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΤΜΗΜΑ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ

Σιφναίος Σταύρος του Αντωνίου, 3ος Πανελληνιονίκης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στους σταθερούς βατήρες Αγόρια Κατηγορίας Δ΄

3ος στα 3μ Αγόρια, κατηγορίας Ε΄, Απρίλιος Αθήνα

2ος στο 1μ κατηγορίας Ε΄, Μάιος Αθήνα

2ος στο 3μ κατηγορίας Ε΄, Μάιος Αθήνα

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟ ΤΣΑΛΟΥΧΟ

1η θέση, Πανελλήνιοι Θερινοί Αγώνες Κολύμβησης  11 – 12 ετών,

400μ Ελεύθερο, Περιστέρι 4/6/2017

2η θέση, Πανελλήνιοι Αγώνες Κολύμβησης  11 – 12 ετών,

400μ Ελεύθερο, Περιστέρι 18/6/2017

2η θέση, Πανελλήνιοι Αγώνες Κολύμβησης  11 – 12 ετών,

200μ Μικτή Ατομική, Περιστέρι 18/6/2017

3η θέση, Πανελλήνιοι Θερινοί Αγώνες Κολύμβησης  11 – 12 ετών,

200μ Μικτή Ατομική, Περιστέρι 3/6/2017

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ KARTING

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΓΑΝΑΣ

Πρωταθλητής Ελλάδας Senior 2016

Πρωταθλητής Rotax Max Senior 2016

Νικητής Senior PICK 2016

Νικητής Super Cup Senior 2016

3ος KZ2 Max Challenge 2016

14ος Παγκόσμιο Τελικό Rotax Max Challenge 2016

 

ΜΠΑΣΚΕΤ

1. Γυναικείο Τμήμα Μπάσκετ "ΑΧΑΡΝΗΣ Λ.Φ.Μ "

Πρωταθλήτρια Γ΄ Ε.Σ.Κ.Α προήχθη στην Β΄ Ε.Σ.Κ.Α.

01. ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

02. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

03. ΤΖΩΡΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

04. ΧΟΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

05. ΑΝΤΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

06. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΑ

07. ΛΥΡΙΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

08. ΣΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ

09. ΚΑΟΥΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

10. ΓΚΙΖΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

11. ΚΑΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

12. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΙΚΗ

13. ΤΡΙΑΝΤΑΦΙΛΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

14. ΚΥΡΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

15. ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

 

2. Τμήμα Κορασίδων  Μπάσκετ "ΑΧΑΡΝΗΣ Λ.Φ.Μ "

2η θέση στο Πρωτάθλημα και ¶νοδο από την Γ΄ στην Β΄ κατηγορία.

01. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΘΑΝΙΑ

02. ΡΑΔΗ ΗΛΙΑΝΝΑ

03. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

04. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

05. ΚΑΠΕΛΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

06. ΝΤΟΥΡΑΝΤΩΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

07. ΣΗΦΑΚΗ ΖΩΗ

08. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

09. ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΤΙΑΝΝΑ

10. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

11. ΚΑΛΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

12. ΛΙΝΤΖΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

14. ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

3. Τμήμα Ανδρών Μπάσκετ "ΑΧΑΡΝΗΣ Λ.Φ.Μ "

2η θέση στον όμιλο και 3ο στην Γενική κατάταξη των δύο ομίλων της Β΄ Ε.Σ.Κ.Α

3η θέση στην Β΄ κατηγορία Ανδρών και άνοδος ".

01. ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

02. ΖΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

03. ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

04. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

05. ΡΩΜΟΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

06. ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

07. ΜΠΟΥΑ ΗΛΙΑΣ

08. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

09. ΣΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

10. ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗ

12. ΔΕΔΕΣ ΗΛΙΑΣ

13. ΛΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

14.ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

15. ΔΑΛΙΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

16. ΜΥΣΤΙΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

17. ΠΑΣΧΟΣ ΦΩΤΗΣ

 

Α.Ε ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

Μπάσκετ Ανδρών

2ος στην Δ΄ κατηγορία Ανδρών και ¶νοδος  στην Γ΄ Ε.Σ.Κ.Α

01. ΠΑΡΑΒΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   

02. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ           

03. ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      

04. ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ    

05. ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ       

06. ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

07. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ      

08. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ          

09. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ         

10. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ    

11. ΜΑΛΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

12. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΗΣ    

13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

14. ΓΚΙΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ          

15. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ     

ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΕΦΟΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΕΦΟΡΟΣ

ΚΩΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΕΦΟΡΟΣ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ:

Η Ομάδα στην κατηγορία junior, πήρε την 1η θέση – Πρωταθλήτρια στο Πρωτάθλημα ΕΠΣΔΑ 01. ΦΥΤΟΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

02. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

03. BIVOL ΑΛΕΞ

04. ΔΟΥΒΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

05. ΦΛΟΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

06. ΚΑΤΣΙΦΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

07. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

08. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

09. ΛΙΓΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

10. ΣΤΟΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

11. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

12. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

14. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ:

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ "ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ"

Η ομάδα του Συλλόγου  "Dream Team "αναδείχθηκε:

1. "Grand Team of the Year 2016” στο Cosmogym Contest

2. "Team of the Year 2016” στο E.G.O STARGYM CONTEST

1η θέση στο 3ο World Gym for Life Challenge – Νορβηγία 26-30/07/2017

 

01. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΟΦΙΑ

02. ΑΡΑΠΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 

03. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ     

04. ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

05. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

06. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΔΑΝΑΗ

07. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΚΑΛΙΟΠΗ

08. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

09. ΓΚΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

10. ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ

11. ΓΚΙΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ           

12. ΓΩΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

13. ΓΩΓΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ           

14. ΔΗΜΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ           

15. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ           

16. ΔΡΑΓΟΥΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

17. ΖΑΚΟΥΜΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

18. ΖΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ

19. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΥΡΤΩ

20. ΚΑΛΙΑΝΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ           

21. ΚΑΛΥΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

22. ΚΑΛΥΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 

23. ΚΑΜΠΑΡΙΖΑ ΜΑΡΙΑ  

24. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ         

25. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ 

26. ΚΑΡΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ      

27. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΔΑΝΑΗ 

28. ΚΟΡΝΕΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ          

29. ΚΟΚΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

30. ΚΟΡΝΟΥΤΟΥ ΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ        

31. ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     

32. ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ           

33. ΛΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ          

34. ΛΑΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      

35. ΛΑΧΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  

36. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    

37. ΜΑΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ     

38. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

39. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ   

40. ΜΑΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ     

41. ΜΑΡΤΑΚΟΥ ΜΑΡΛΕΝ

42. ΜΑΣΣΕΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ          

43. ΜΑΣΣΕΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ          

44. ΜΑΣΣΕΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ         

45. ΜΕΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ   ΧΡΗΣΤΟΣ

46. ΜΗΝΙΩΤΗ ΣΙΜΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ  

47. ΜΠΙΖΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   

48. ΜΠΙΣΤΙΟΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ        

49. ΜΙΖΗΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ          

50. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

51. ΜΟΛΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 

52. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑ ΔΑΝΑΗ        

53. ΜΠΙΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  

54. ΝΑΥΡΟΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ       

55. ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ        

56. ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

57. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ     

58. ΟΡΦΑΝΑΚΟΥ ΜΥΡΤΩ           

59. ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

60. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΝΑ  

61. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΡΙΣ ΠΗΓΗ           

62. ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   

63. ΠΑΣΤΡΩΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ         

64. ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ         

65. ΣΕΡΗΦ ΔΑΝΑΗ        

66. ΣΙΜΟΡΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ         

67. ΣΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ        

68. ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ 

69. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ        

70. ΤΕΛΧΟΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 

71. ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ  

72. ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ                              

73. ΤΡΙΒΕΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ        

74. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ      

75. ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΑ       

76. ΤΣΑΠΑΡΑ ΖΩΗ ΕΛΕΝΗ          

77. ΤΣΑΒΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 

78. ΤΣΟΥΛΦΑ ΜΕΛΙΝΑ  

79. ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΜΕΛΙΝΑ         

80. ΦΥΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ     

81. ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΙΝΑ       

82. ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΥΡΤΩ      

83. ΦΩΤΟΥ ΒΑΙΑ          

84. ΦΩΤΟΥ ΦΑΝΗ         

85. ΧΑΨΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ     

86. ΧΕΙΛΕΤΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 

87. ΧΟΥΜΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

88. ΨΑΡΟΜΜΑΤΗ ΜΙΚΑΕΛΑ ΖΩΗ

           

 

ΤΑΕ ΚWΟ ΝΤΟ

 

ΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

1.Κωνσταντίνα Θωμοπούλου, 2η θέση (Αργυρό μετάλλιο) Πανελλήνιο Κύπελλο

1η θέση (Χρυσό μετάλλιο) Διεθνές Τουρνουά Βελγίου με την Εθνική ομάδα ΤΑΕ ΚWΟ ΝΤΟ

3η θέση (Χάλκινο μετάλλιο) Διεθνές Τουρνουά G1 2017

 

2.Βασίλης Αβραμίκας

2η θέση (Αργυρό μετάλλιο)- Πανελλήνιο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα 2017

 

3.Ανδρέας Τσέλλου

1η θέση (Χρυσό μετάλλιο) Πανελλήνιο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα 2017

 

4.Παναγιώτης Καρατζάς

3η θέση (Χάλκινο μετάλλιο) Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα 2017

 

5. Σπαθής Ευάγγελος

1η θέση  (Χρυσό μετάλλιο) Εγχρώμων Ζωνών / κατηγορία -54 κιλά Ανδρών

1ο κύπελλο Ακρόπολις – ¶νω Λιόσια , 24/25/26-6/2016

 

 

Α.Σ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

1.Κούτρα Κυριακή

1η θέση, Χρυσό Πανελλήνιο Αγωνιστικό &  1η θέση, Χρυσό Πανελλήνιο Τεχνικό Παιδικό Πρωτάθλημα (έως 11 ετών),14/10/2017

 

2.Μαλαμάκης Κων/νος

1η θέση, Χρυσό Πανελλήνιο Αγωνιστικό, Παιδικό Πρωτάθλημα

 

3. Κουκάκης Αντώνιος

1η θέση, Χρυσό Πανελλήνιο Αγωνιστικό, Παιδικό Πρωτάθλημα

 

4. Μαυρίδης Γεώργιος

2η θέση, Ασημένιο Πανελλήνιο Αγωνιστικό, Παιδικό Πρωτάθλημα

 

5. Χαριτίδης Περικλής

2η θέση, Ασημένιο Πανελλήνιο Αγωνιστικό, Παιδικό Πρωτάθλημα

 

6. Αλιμπέρτη Κυριακή

3η θέση, Χάλκινο Πανελλήνιο Αγωνιστικό, Παιδικό Πρωτάθλημα

 

7. Χρυσανθακοπούλου Αντωνία

3η θέση, Χάλκινο Πανελλήνιο Τεχνικό, Παιδικό Πρωτάθλημα

 

8. Τζερεμές Δημήτριος

2η θέση, Ασημένιο Πανελλήνιο Κύπελλο, Παιδικό

 

9. Κόλλια Στυλιανή

2η θέση, Ασημένιο Πανελλήνιο Αγωνιστικό, Παιδικό Πρωτάθλημα

 

10. Κόλλιας Κων/νος

3η θέση, Χάλκινο Πανελλήνιο Αγωνιστικό, Παιδικό Πρωτάθλημα

 

 

ΑΣ  ΙΑΧΗ

1.Ευθυμιάδου Ασημίνα

2η στο 1ο κύπελλο Ακρόπολις +59 kg

 

2. Ζαμπέλη Γεωργία

2η Διασυλλογικό τεχνικό πρωτάθλημα έως 10 ετών

 

3. Τριβέλα Μαριχρύσα

3η διεθνές sofia open -51 kg

 

4. Νταντής Νικόλαος

2ος Διεθνές Τεχνικό Πρωτάθλημα εφήβων &

2ος Διασυλλογικό Τεχνικό Πρωτάθλημα εφήβων

2η θέση Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης  , -68 kg

 

5. Τριβέλα Βικτώρια

1η Διεθνές sofia open -48 kg Κορασίδων

3η θέση, 1ο κύπελλο Ακρόπολις -47 kg

 

6. Νταντή Βασιλική

1η Κύπελλο Ακρόπολις -57 kg & 1η Διασυλλογικό Πρωτάθλημα -59 kg

 

7. Τουρίκη Ελένη

3η Διεθνές Τεχνικό Πρωτάθλημα Νεανίδων

 

8. Φορή Ανδρονίκη

1η Τεχνικό Πρωτάθλημα 11 – 13 Νοεμβρίου 2016, ¶νω Λιόσια

 

9. Καρπουζλής

1ος Παίδων , κατηγορία -33 kg, ¶νω Λιόσια 13 – 15 /5/2016

 

10. Σπυρόπουλος Δημήτρης

3ος στο Kim Liu Παίδων -33 kg, 13/5/2016

 

11. Γεωργίου Αργυρώ

1η Κύπελλο Ακρόπολις , κατηγορία +59 kg, 24/6/2017

 

12. Σκαρμούτσου Μαρία

1η Kim Liu Κορασίδων, 11/11/2016

1η Kim Liu 12/5/2017

1η Kim Liu 13/11/2017

 

13. Κύργος Δημήτρης

1ος Kim Liu – Τεχνικό Πρωτάθλημα, 17/2/2017

 

14. Τσιακάκης

2ος Kim Liu, 12/5/2017

 

15. Στράντζαλη Γεωργία

1η Kim Liu Κορασίδων, 13/5/2017

 

16. Μοριγγώνης Φραγκίσκος

1ος Ανοιχτό Πρωτάθλημα, κατηγορία -37 kg

 

17. Νταντή Ζωή

1η στο 2ο Κύπελλο Ακρόπολις, κατηγορία -62 kg

 

18. Στεργίου Μαριαλένα

2η Διασυλλογικό , κατηγορία -59 kg

 

19. Σαγάνα Μαρκέλλα

1η θέση κύπελλο "Γεώργιος Βόλαρης ", 68 kg

2η Διασυλλογικό Πρωτάθλημα,  -59 kg, Κορασίδων,4/3/2016

2η Κύπελλο Ακρόπολις , -59 kg, 24/6/2016

1η Διασυλλογικό Πρωτάθλημα -59 kg, 27/1/2017

2η Διασυλλογικό Πρωτάθλημα -63 kg, 1/7/2017

 

20. Παπαδάκης Σωτήριος,

3ος στο 2ο Κύπελλο Ακρόπολις, κατηγορία -61 kg

 

 

 

Π.Α.Σ ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΧΑΡΝΩΝ

1.Καρακασίδης Νικόλαος

3η θέση, Κατηγορία -73 kg, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων

2η θέση , Κατηγορία -78 kg, Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης

 

2.Κωνσταντινίδου Αναστασία

1η θέση, Κατηγορία +68 kg, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Νεανίδων

2η θέση, Κατηγορία +73 kg, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων Ανδρών Νέων Γυναικών

 

3. Σιμιτζής Κίμων

2η θέση , Κατηγορία -45 kg, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Νεανίδων

3η θέση, Κατηγορία -45 kg, Εφήβων , Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης

3η θέση, Κατηγορία -51 kg, Εφήβων , Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης

 

4. Κοσκινάς Στέφανος Σταμάτιος

3η θέση , Κατηγορία -63 kg, Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης

 

5. Γιωτόπουλος Αλέξανδρος

3η θέση, Κατηγορία -78 kg Εφήβων, 2ο Κύπελλο Ακρόπολις 

 

6. Κλότσας Γεώργιος

2η θέση, Κατηγορία -53 kg, Παίδων, Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης

 

7. Φωτιάδη Αθηνά

3η θέση , Κατηγορία -55 kg Κορασίδων, Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης

 

 

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

 

1.Πούλης Φώτιος

2η θέση , Κατηγορία -49 kg Παίδων, 2ο Κύπελλο Ακρόπολις

 

2. Βολιώτη Κλεονίκη

3η θέση , Κατηγορία -49 kg Γυναικών, Κύπελλο Γεώργιος Βόλαρης

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΙΚ – ΜΠΟΞΙΝΓΚ 2016

 

Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Kick Boxing Ανδρών & Γυναικών 2016

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΑΟ ΚΒΟΝ ΑΧΑΡΝΩΝ

 

1.Γαβρίδης Αλέξανδρος

1η θέση Low Kick  -54 kg Εφήβων

 

2.Σαββίδης Ευστάθιος

1η θέση Low Kick  -63,5 kg Εφήβων

 

3.Καλαιτζίδης Βαλέριος

3η θέση K1 Rules -71 kg Εφήβων

 

4.Κυριακίδης Κωνσταντίνος

2η θέση K1 Rules -71 kg Εφήβων

 

5.Φουλίδης Γεώργιος

1η θέση K1 Rules -63,5 kg Νέων Ανδρών

 

6.Γρηγοριάδης Κων/νος

2η θέση - Kick Light -42 kg Παίδων

 

7.Κορωνίδης Δημήτριος

1η θέση Kick Light -69 kg Παίδων

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ

 

1.Νίκου Βασιλική Μαρία

1η θέση Full Contact -48 kg Γυναικών

2η θέση K1 Rules -48 kg Γυναικών

2η θέση Low Kick -48 kg Γυναικών

 

2.Μπέκιου Αγγελική

1η θέση  - Full Contact , 52 kg Γυναικών

2η θέση K1 Rules -52 kg Γυναικών

 

3.Θεοδωροπούλου Μαργκώ

2η θέση - Light Contact , 60 kg Γυναικών

2η θέση - Kick Light, 60 kg Γυναικών

 

4.Γιαννικόπουλος Νίκος

3η θέση Kick Light -69 kg Ανδρών

3η Light Contact -69 kg Ανδρών

 

5.Φράγκου Μαρία

2η θέση Light Contact -60 kg Γυναικών

 

6.Θεοδώρου Ιωάννης

3η θέση Low Kick -86 kg Νέων Ανδρών

2η θέση K1 Rules – 86 kg Νέων Ανδρών

 

7.Γιαννικόπουλος Νικόλαος

3η θέση Low Kick -71 kg Νέων Ανδρών

1η θέση Full Contact - 71 kg, Νέων Ανδρών

 

8.Γιαννικοπούλου Ειρήνη

3η θέση Light Contact -55 kg Κορασίδων

 

9.Παππάς Γεώργιος

1η θέση Light Contact -47 kg Πανπαίδων

 

10.Χονδρομιχάλης Μιχάλης

3η θέση Kick Light -69 kg, Παίδων

 

11.Μενιουράκος Ηλίας

1η θέση Kick Light -63 kg, Παίδων

 

12.Μπακοθανάσης Βαγγέλης

3η θέση Kick Light -63 kg, Εφήβων

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

 

1.Δουκάκης Κωνσταντίνος

1η θέση Kick Light -94 kg Εφήβων, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2016

2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017

 

2.Δαμάσκος Κωνσταντίνος

3η θέση Kick Light -47 kg Παίδων, 2016

1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017

 

3.Μαρτζακλής Θεόδωρος

2η θέση Kick Light -42 kg Παίδων, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2016

1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017

 

4.Δαμάσκος Νικόλαος

2η θέση Kick Light -28 kg Πανπαίδων, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2016

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017

 

5. Μαρτζακλή Δανάη

1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017

 

6. Μπενγκλίδης Χρήστος

1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017

 

7. Σκαματζούρας Χρήστος

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017

 

8. Ραπτοπούλου Έλενα

1η θέση θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017 (κατηγορία 8-10 ετών)

 

9. Σκαματζούρα Παναγιώτα

1η θέση θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2017 (κατηγορία 8-10 ετών)

 

10.Σαββίδης Απόστολος

1η θέση - International Championship “Acropolis ” 2017

 

 

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

 

1.Σετελίδης Γεώργιος

1η θέση K1 Rules -71 kg, Νέων Ανδρών

 

2. Τσολακίδη Σοφία

1η θέση Kick Light -37 kg, Πανκορασίδων

 

3. Σερέφογλου Πέτρος

2η θέση Kick Light -37 kg, Πανπαίδων 

 

 

ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ "ΠΑΡΝΗΣ "

 

1.Κουτσογέρας Γεώργιος

3ος Κυπελλούχος ΣΚ.Ο.Ε στο αγώνισμα Σκητ Β΄, Κατηγορίας Ανδρών 

 

2.Κατσιώτης Παναγιώτης

3η θέση, Πανελλήνιοι αγώνες στο αγώνισμα Compak Sporting  Κατηγορίας Ανδρών 4-

 

3. Κατσιφής Ιωάννης

2η θέση Πανελλήνιοι Αγώνες στο αγώνισμα Compak Sporting , κατηγορία Εφήβων,

 

 

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

 

1.Τσανικίδης Αλέξανδρος  του Αλεξίου

2η Νίκη (Αργυρό μετάλλιο), στο Διεθνές Τουρνουά Πυγμαχίας Ανδρών 2016, BELGRADE WINNER ,στην κατηγορία των 64 kg.

 

2.Παντελίδης Δημήτριος του Γεωργίου

3η Νίκη (Χάλκινο Μετάλλιο) στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων, στην κατηγορία των 66 Kg.

 

3. Ορφανίδης Σάββας του Ιωάννη

3η νίκη (Χάλκινο μετάλλιο) στο Πρωτάθλημα κατηγορίας Παμπαίδων, στην κατηγορία των 60 Kg.

 

Προπονητής ο Τσανικίδης Αλέξιος

 

 

Α.Ο ΜΠΑΛΙΟΣ 2017

 

1. Χολίδη Ελένη του Χρήστου

3Η Θέση (Χάλκινο μετάλλιο) στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας Παγκορασίδων 2017, Ελευθερούπολη Καβάλας 19-22/10/2017, στα 50 kg

 

2. Χολίδης Δημήτριος του Χρήστου

2η θέση (Αργυρό μετάλλιο) στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας Παίδων 2017, Ελευθερούπολη Καβάλας 19-22/10/2017, στα 66 kg

 

 

 

ΠΑΛΗ - ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

 

1.Βαφειάδης Γεώργιος (ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Ελευθέρας Πάλης , κατηγορία 42 kg,

 

2. Βαφειάδης Ευστάθιος (ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

2ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 35 kg,

 

3. Νυφαδόπουλος Χρήστος (ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Ελευθέρας Πάλης , κατηγορία 125 kg,

 

4.Παπαδόπουλος Αλέξανδρος (ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Ελευθέρας Πάλης , κατηγορία 96 kg,

2ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Ελευθέρας Πάλης , κατηγορία 100 kg,

2ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Ελευθέρας Πάλης , κατηγορία 100 kg,

Δημοτικό Γυμναστήριο Μεσσήνης 7/5/2017

 

5. Παπαδόπουλος Διονύσιος (ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Ελευθέρας Πάλης , κατηγορία 35 kg,

 

6. Παπαδόπουλος Κυριάκος (ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Ελευθέρας Πάλης , κατηγορία 84 kg,

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 74 kg,

 

7. Λαζαρίδης Παναγιώτης(ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 60 kg,

 

8. Λοιζίδης Σταύρος (Α.Σ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)

2ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 74 kg,

 Δημοτικό Γυμναστήριο Πτολεμαίδα 2016

 

 

10. Παπαδόπουλος Αλέξανδρος(Α.Σ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 96 kg,

 

11.Λοιζίδης Χριστόφορος (Α.Σ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)

1ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Α΄ Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 66 kg,

Δημοτικό Γυμναστήριο Σέρρες 2016

 

12.Παπαδόπουλος Αλέξιος

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Α΄ Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 85 kg,

 

13.Ηλιόπουλος Ηλίας ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

1ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων Β΄ Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 59 kg,

Δημοτικό Γυμναστήριο Σέρρες 2016

 

14. Λοιζίδης Χαράλαμπος (Α.Σ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)

3ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 70 kg,

 

15. Λοιζίδης Ιωάννης (Α.Σ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)

1ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 63 kg,

 

16.Λοιζίδης Γεώργιος(Α.Σ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ)

2ος  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 69 kg,

 

17.Παπαδόπουλος Αλέξανδρος

1ος Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Ελευθέρας Πάλης, κατηγορία 100 kg,

 

 

ΣΕΓΑΣ / ΣΤΙΒΟΣ

 

ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

 

1.Θεοχάρη Βασιλεία

1η Πανελληνιονίκης στο ¶λμα Εις Ύψος, 2016

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων – Παγκορασίδων Α΄ Ναύπλιο

2η Πανελληνιονίκης στο ¶λμα Εις Ύψος, 2017

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων – Κορασίδων Α΄ Τρίκαλα

3η Πανελληνιονίκης στο ¶λμα Εις Ύψος, 2017

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων Νεανίδων Κατερίνη

 

2. Φλώρου Δημητριάδου Μυρτώ

3η Πανελληνιονίκης στην Σφυροβολία

 

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ

 

Αθλητικό Σωματείο Θρακομακεδόνων Αναγέννηση

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ

Τμήμα JUNIORS ηλικίες 2006 – 2007 κατέκτησε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σάλας  5Χ5 που διοργανώνει η ΠΕΠΣΣ/ΕΠΟ

01. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

02. ΑΣΙΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

03. ΓΑΛΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

04. ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

05. ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

06. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

07. ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

08. ΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

09. ΜΕΛΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

10. ΝΤΕΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

11. ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

12. ΣΑΚΚΟΡΑΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

13. ΣΑΝΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14. ΣΦΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

15. ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

16. ΧΟΥΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΕΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΕΦΟΡΟΣ: ΧΟΥΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

 

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ ΑΧΑΡΝΩΝ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016

1.Αθανασίου Αναστασία

3η  Θέση στο Σύνθετο Ατομικό

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 2016

Χατζηευσταθίου Γ.

1η θέση στον Πλάγιο ίππο

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017

 

1. Χατζηευσταθίου Γ.

1η θέση στον Πλάγιο Ίππο

3η θέση στο Σύνθετο Ατομικό

3η θέση στο Δίζυγο

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Νικολαίδη Νάντια (Καλέστηκε στην Εθνική ομάδα Ενόργανης Γυμναστικής)

1η θέση στο Σύνθετο Ατομικό

1η θέση στο Δίζυγο

1η θέση στο Δοκό

2η θέση στο ¶λμα

2η θέση στο Έδαφος

 

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2016

1η θέση στο Σύνθετο Ατομικό

1η θέση στην Δοκό Ισορροπίας

2η θέση στο ¶λμα

2η θέση στο Δίζυγο

2η θέση στο Έδαφος

 

2. Μαρκούσης Δημήτρης

2η θέση στο Έδαφος

 

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2017

1. Σαντή Ευαγγελία, 1η θέση στο Δίζυγο

 

2. Τριβέλλα Σοφία, 2η θέση στην Δοκό

 

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ

 

1. Ανέστης Πολυχρονίδης

3η θέση στο Έδαφος

 

2. 3η θέση η ομάδα των Παμπαίδων, οι αθλητές:

3. Ανέστης Πολυχρονίδης

4. Ορφέας Συγλέτος

5. Φίλλιπος Ντούρος

6. Σωκράτης Τσαούσης

7. Στάθης Τσούλφας

8. Χρήστος Παπάς

9. Διονύσης Ντέμος

 

EGO STAGYM CONTEST – ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Ασημένιο μετάλλιο με την ομάδα του Συλλόγου VIKINGS, οι Αθλήτριες:

01. ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΙΟΚΩΣΤΑΣ

02. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

03. ΣΟΦΙΑ ΤΡΙΒΕΛΛΑ

04. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΝΤΗ

05. ΝΑΝΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ

06. ΣΑΜΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

07. ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΛΑΠΙΔΗ

08. ΟΛΓΑ ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗ

09. ΟΛΓΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ

10. ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ

11. ΕΛΕΑΝΝΑ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

12. ΛΙΖΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ

13. ΣΩΤΗΡΙΑ ΒΡΕΤΤΟΥ

14. ΧΑΡΑΝΑΤΣΗ

15. ΖΩΗ ΒΑΡΔΑΝΙΚΑ

16. ΑΜΕΡΣΑ ΒΑΡΣΑΜΗ

17. ΒΑΣΙΑ ΚΑΤΣΙΦΗ

18. ΣΟΦΙΑ ΚΑΝΑΚΗ

19. ΚΩΣΤΑΝΤΙΑ ΓΚΙΚΑ

20. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΛΓΕΡΙΔΟΥ

21. ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΤΑΣΑ

22. ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΟΥ 

 

 

 

ΣΚΑΚΙ 2017

 

ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2017

6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΚΑΤΕΤΑΓΕΙ ΣΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΕ ΣΥΝΟΛΟ 30 ΣΧΟΛΕΙΩΝ.

 

Οι Μαθητές /τριες του 6ου Δημοτικού Σχολείου Αχαρνών:

Σουχλέρης Νικόλαος

Πόθος ¶ρης

Τατάρογλου Παναγιώτης

Γοριδάρη ¶ρτεμις

Μπαιρακτάρης Εμμανουήλ

Τατάρογλου Χρήστος

 

ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  2017 – ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Σουχλέρης Νικόλαος – 1ος σε σύνολο 62 συμμετεχόντων

 

ΣΚΑΚΙ  2016 - 2017

1.Κωστελίδης  Γιώργος

Πρωταθλητής στα Ατομικά Σχολικά Νομού Αττικής στη Γ΄ τάξη Δημοτικού 2016

3η θέση στα Ατομικά Νεανικά Πρωταθλήματα Αττικής U10 και πρόκριση στα Πανελλήνια 2017

 

2. Λώλα Δάφνη

2η θέση στα Ατομικά Νεανικά Πρωταθλήματα Αττικής U10 και πρόκριση στα Πανελλήνια 2017

 

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΡΕΙΒΑΣΙΑΣ – ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ

 

ΕΟΣ  ΑΧΑΡΝΩΝ:

 

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟ ΣΚΙ 2016 - 2017

1.Μπατάς Γεώργιος

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ορειβατικού Σκι, Αγώνισμα Ταχύτητας 2016

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ορειβατικού Σκι, Αγώνισμα Ταχύτητας 2017

 

2.Καμπουρόπουλος Αλέξανδρος

3η θέση Κύπελλο Ελλάδας 2016

1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα – Ορειβατικού Σκι, Αγώνισμα Ταχύτητας 2017

2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα – Ορειβατικού Σκι, Αγώνισμα ατομικό 2017

 

3.Καλογερόπουλος Γρηγόριος

2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα - Ορειβατικού Σκι , Αγώνισμα Ταχύτητας 2017

2η θέση Κύπελλο Ελλάδας 2017

 

4. Κότσινα Όλγα

3η θέση Κύπελλο Ελλάδας

 

5. Σλάβεκ Μάτρας

2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα - Ορειβατικού Σκι , Αγώνισμα Κάθετος 2017

2η θέση Κύπελλο Ελλάδας 2017

 

6. Galleti Gina

2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα - Ορειβατικού Σκι , Αγώνισμα Κάθετος 2017

2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα - Ορειβατικού Σκι , Αγώνισμα Ατομικό 2017

 

7.Κωστόπουλος Νίκος

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα - Ορειβατικού Σκι , Αγώνισμα Κάθετος 2017

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα - Ορειβατικού Σκι , Αγώνισμα Ατομικό 2017

 

 

ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΑ 2017

 

1.Μανιουδάκη Φαίδρα

3η θέση, 2ο Κύπελλο Παίδων – Κορασίδων, Αγώνισμα Τεχνικής Κατάβασης,

Ελατοχώρι Κατερίνης 5/02/2017

3η θέση, 3ο Κύπελλο Παίδων – Κορασίδων, Αγώνισμα Τεχνικής Κατάβασης,

Χιονοδρομικό Φλώρινας 25/02/2017

 

2. Σωτηροπούλου Βασιλική

3η θέση Πανελλήνιους Αγώνες Ατομικό Σύνθετο, Κατηγορία Πανγκορασίδων, Χιονοδρομικό Παρνασσού 01/04/2017

 

 

 

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

 

ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ (ΑΘΛΗΤΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ)

1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΜΤΒ DH Κατάβασης 2016

1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΜΤΒ DH Κατάβασης 2017

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ 2016 - 2017

1.Λαβδάς Αλέξανδρος

2η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Ταχύτητας

 Κατηγορία Παίδων 2016

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Δυσκολίας

Κατηγορία Παίδων 2016

2η θέση Κύπελλο Ελλάδας 2016

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Δυσκολίας 2017

 

2.Θεοδώσης Σταύρος

2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Δυσκολίας 2016

Κατηγορία Παίδων

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Δυσκολίας 2017

3η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Ταχύτητας 2017

 

3. Παντελής Δημήτριος,

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Δυσκολίας 2017

Κατηγορία Προαγωνιστική

 

4.Ορφανός Γιώργος

3η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Ταχύτητας 2017

Κατηγορία Προαγωνιστική

 

5. Σωτηροπούλου Μελία

3η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Ταχύτητας 2017

Κατηγορία Προαγωνιστική

2η θέση, Κύπελλο Ελλάδας 2017

 

6. Θεοχαρόπουλος Ερμής

2η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Ταχύτητας 2017

Κατηγορία Παίδων

2η θέση, Κύπελλο Ελλάδας 2017

 

7. Μπατσάλης Ευάγγελος

1η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Ταχύτητας 2017

Κατηγορία Ανδρών

 

8. Γελαγώτης Ανδρέας

1η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Δυσκολίας 2017

3η θέση Κύπελλο Ελλάδας 2017

3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Ταχύτητας 2017

Κατηγορία Ανδρών

 

9. Ιωακειμίδης Ισαάκ

1η θέση Κύπελλο Ελλάδας 2017

Κατηγορία Ανδρών

 

10. Ανδρεάδης Γεώργιος

2η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Δυσκολίας 2017

2η θέση  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αναρρίχησης – Αγώνισμα Ταχύτητας  2017

Κατηγορία Ανδρών

 

11.Χορτής

2η θέση Κύπελλο Ελλάδας 2017

 

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΖΟΥΝΤΟ

 

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

 

1. Τελτσίδου Ελισάβετ, 2η θέση Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Γυναικών, 63 kg, 2016

Τελτσίδου Ελισάβετ, 1η θέση Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών, 70 kg, 2017

 

2. Σταμούλη Χριστίνα , 1η θέση, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Α,52 kg,2016

2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων ,52 kg,2017

 

3. Πολνταντσίδου Δέσποινα, 1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Α,57 kg,2016

 

4. Μαυρίδης Χρήστος , 1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β, 26 kg, 2016

 

5. Γκόγκουα Θεόδωρος , 1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Α, 38 kg, 2016

 

6. Μπριόλας Βασίλειος, 2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Α, 50 kg, 2016

 

7. Γκόγκουα Βαλεντίνα, 2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων ,57 kg, 2016

1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων, 57 kg, 2017

 

8. Ποπόβ Αντώνιος, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων, 73 kg, 2016

2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων, 81 kg, 2017

 

9. Παπαδόπουλος Κων/νος, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων, 90kg, 2016

 

10. Πασαλίδης Γεώργιος, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων, +90kg, 2016

 

11. Κωστελίδης Στυλιανός, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β, 48kg, 2016

 

12. Κοσμίδης Κων/νος, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β, 55kg, 2016

 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β, 60kg, 2017

 

13. Σαββίδης Χαράλαμπος, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β, 60kg, 2016

 

14. Αρχοντόπουλος Βασίλης, 1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β, 35kg, 2016

& Αρχοντόπουλος Βασίλης, 1η θέση, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Α,38 kg, 2017

 

15. Ριζκόβ Γεώργιος, 1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων, 55kg, 2017

 

16. Γκόγκουα Μαριλένα, 1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β, 33kg, 2017

 

17. Συρινίδου Γαλίνη, 1η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β, 36kg, 2017

 

18. Κωστελίδης Ιωάννης, 2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β, +60kg, 2017

 

19.Μαυρίδης Γιώργος, 2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Α, 34kg, 2017

 

20.Κρέμου Βασιλική, 2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Α, 69kg, 2017

 

21.Γκριμέκη Αλεξάνδρα, 2η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων Β, 39kg, 2017

 

22. Μωσχόβης Φώτιος, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νέων, 66kg, 2017

 

23. Πασαλίδης Γεώργιος, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων, +90kg, 2017

 

24.Μαυρόπουλος Ηλίας, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β, 42kg, 2017

 

25.Μάνης Δημήτριος, 3η θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β, 42kg, 2017

 

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ- ΤΖΟΥΝΤΟ

1.Παναγιωτίδης Ιωάννης , 2η θέση, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων 2016, +90 kg

 

2. Βυζανιάρη Χριστίνα, 1η θέση, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γυναικών 2016, +78 kg

 

 

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΝΕΖΙΚΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΠΟΔΟΠΤΕΡΙΣΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ  2016 - 2017

 

1.Αγγελάκου Ευαγγελία

1η θέση  Γυμνά Χέρια , 1η θέση μακριά όπλα, 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2016

1η θέση  Γυμνά Χέρια , 2η θέση κοντά όπλα, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

1η θέση  Γυμνά Χέρια , 1η θέση κοντά όπλα,  18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

2. Γερογιάννη Ανθή

1η θέση Γυμνά Χέρια, 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2016

1η θέση Γυμνά Χέρια, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

1η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

3. Γερογιάννη Ελένη

2η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

4. Κοπαλίδης Γεώργιος

2η θέση Γυμνά Χέρια, 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2016

2η θέση Γυμνά Χέρια, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

 

5. Νιανιακούδη – Κοέν Έρρικα

2η θέση Γυμνά Χέρια, 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2016

3η θέση Γυμνά Χέρια, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

 

6. Νιανιακούδης – Κοέν Αλέξανδρος

1η θέση Γυμνά Χέρια, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

3η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

7. Πανταζώνας Κωνσταντίνος

1η θέση Γυμνά Χέρια, 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2016

 

8. Τρίγκας Δημήτρης

2η θέση Γυμνά Χέρια, 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2016

 

9. Σαλομίδης Ανδρεάς

1η θέση Γυμνά Χέρια, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

1η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

10. Καπαδουκάκη Αλίκη

2η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

11. Κατσιάνου Γεωργία

3η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

12. Βρεττός ¶γγελος

1η θέση Γυμνά Χέρια, 1η θέση μακριά όπλα, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

 

13.Μπόντζος Γεώργιος

2η θέση Γυμνά Χέρια, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

2η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

14. Θεοδωρίδου Ανθούλα

1η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

15. Μπέλλας Δευκαλίωνας

1η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

16. Πανταζίδου Μαρία

1η θέση Γυμνά Χέρια, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

17. Ντρίζα Γιώργος

1η θέση, κατηγορία Ειδικής ¶θλησης, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

18. Παναγιωτόπουλος Σταύρος

1η θέση Γυμνά Χέρια, 1η θέση μακριά όπλα, 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2016

2η θέση μακριά όπλα, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

 

19. Σπανός Νικόλαος

3η θέση Γυμνά Χέρια, 3η θέση μακριά όπλα, 17ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2016

2η θέση Γυμνά Χέρια, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

 

20. Ζάψας Χρήστος

2η θέση Γυμνά Χέρια, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

 

21. Δερβεντζάς Θεμιστοκλής

1η θέση Γυμνά Χέρια, Διεθνές Πρωτάθλημα, 10ο Παλαμήδιο, Ναύπλιο 2016

 

22. Ντριβαλάς Φοίβος

2η θέση, κατηγορία Ειδικής ¶θλησης , 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

23. Μικρός Σωτήρης

3η θέση , κατηγορία Ειδικής ¶θλησης, 18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ε.Ο Γουσού Κουνγκ Φου 2017

 

24. Αγγελάκος Γεώργιος

2η θέση , Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2016

 

25. Κοπαλίδη Σοφία

2η θέση, Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2016

 

26. Σαλομίδη Ιφιγένεια

3η θέση, Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2017

 

 

27. Καραβέλη Μαρία

3η θέση, Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2016

2η θέση, Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2017

 

28. Τσεν Σία

1η θέση, Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2016

1η θέση Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2017

 

29. Αλιμπέρτης Νικηφόρος

2η θέση, Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2016

 

30. Χλέτσος Χρήστος

1η θέση, Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2016

1η θέση Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2017

 

31. Λυράκη Πηνελόπη

1η θέση, Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2016

3η θέση Γυμνά Χέρια, Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ε.Ο ΓουΣού Κουνγκ Φου 2017

 

 

 

 

 

Το παρόν έργο συγχρηματοδοτήθηκε από το Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφερειακής Ανάπτυξης (ΕΤΠΑ) καρά 80% και από Εθνικούς Πόρους κατά 20%
Υποστηριζόμενοι Φυλλομετρητές
Internet Explorer 7 +
Mozilla Firefox 3.0 +
Google Chrome 4 +
Opera 10 +

©2009 Διαδικτυακή Πύλη Αχαρνών. Υλοποίηση Uni.systems S.A. Σχεδιασμός Cyberce S.A.

Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του κόμβου διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.